Dodał: Łukasz Zieliński
5 października 2010 09:10

Nowy soft dla Wave'a z bada 1.2

Posiadaczy smartfonu Samsung Wave zelektryzował wyciek najnowszego softu S8500XXJID z uaktualnionym systemem bada 1.2. Firmware nie jest dostępne przez Kies, lecz jako pakiet składników do instalacji przez MultiLoader.

Co przynosi bada 1.2? Jest kilka interesujących nowości. Najciekawsza z nich to tryb wpisywania T9 Trace, czyli Swype w wersji Samsunga. Co ważne, nie jest to osobna klawiatura Swype, jedynie została dodana funkcja „rysowania” po klawiaturze do dwóch, już istniejących klawiatur – także w zwykłej klawiatury alfanumerycznej. Żeby użyć tej funkcji, trzeba w konfiguracji klawiatury wybrać opcję „Wpisywanie ciągłe”.

Nowy soft dla Wave'a z bada 1.2 Nowy soft dla Wave'a z bada 1.2

Inną nowością jest ikona USB na pasku powiadomień, która pojawia się podczas połączenia z komputerem przez kabel USB. Znika więc czarny ekran, zasłaniający pulpit w trakcie aktywnego połączenia, co więcej nie pojawia się monit o zamykanie pracujących w tle programów.

Nowy soft dla Wave'a z bada 1.2

Poprawione zostało również działanie przeglądarki, która teraz lepiej zoomuje strony, a także zwiększyła się ogólna szybkość działania systemu. Ponadto znajdziemy kilka drobnych zmian, jak wyższa jakość nagrywania dyktafonem i delikatna wibracja podczas wpisywania liter.

Soft S8500XXJID w wersji wgrywa się bez najmniejszych problemów za pomocą MultiLoadera. Można go pobrać z mirrorów serwisu samfirmware.com, które znajdują się tu:

http://www.multiupload.com/8P155MOV1J

Podczas rozpakowywania archiwum trzeba podać hasło: samfirmware.com.

Nowy soft ma pełną polską wersję językową, jednak nie znajdziemy w nim gry Asphalt 5. Można ją pobrać za darmo w Samsung Apps.
Nowy soft dla Wave'a z bada 1.2 Nowy soft dla Wave'a z bada 1.2

Nowy soft dla Wave'a z bada 1.2

Polski rynek akcesoriów do telefonów i tabletów powoli dogania zachodnie trendy.Niedawno na naszym rynku pojawiły się produkty, które tworzą zupełnie nową jakość w zakresieakcesoriów ochronnych do urządzeń Apple oraz pozostałych producentów. [...]

Recenzje

Samsung Galaxy S6

Do naszej redakcji trafił najbardziej oczekiwany model koreańskiego producenta, mowa oczywiście o Samsungu Galaxy S6. To przełomowa tzw. galaktyka, [...]

Samsung Galaxy A3

Galaxy A3 to przedstawiciel najnowszej linii smartfonów Samsunga. Koreański producent wziął sobie do serca narzekania na tandetne wykonanie wcześniejszych [...]

Samsung Galaxy Note Edge

Samsung Galaxy Note Edge sprzętowo niewiele różni się od Galaxy Note 4, wyróżnia go zakrzywiony ekran. Nie jest to pierwszy smartfon Samsunga z takim [...]

Najnowsze komentarze

Wideoprezentacje